Záštita starosty Prahy 9


Cukrárny, lahůdky, čokoláda

Grand Café Praha / KVP Gastro

Číslo stánku:

4

Nabídka:

Svatební den je velmi slavnostním a důležitým okamžikem v životě. Dopřejte si i vy to nejlepší a svěřte nám uspořádání vaší svatební hostiny či výrobu jedinečného svatebního dortu. Nabízíme Vám velký výběr exkluzivních svatebních dortů našich mistrů cukrářů, minidezerty, svatební koláčky a výslužky. Samozřejmostí je pro Vás možnost ochutnávky před sepsáním objednávky. Slavnostní atmosféru svatby může dotvořit nejen romantické prostředí kavárny Grand cafe Praha, ale také blízkost Staroměstské radnice a krásný výhled na Orloj.

Kontakt:

www.grandcafe.cz

Passion chocolate

Číslo stánku

82

Nabídka:

Elegantní čokoládové čtverečky i ručně připravené pralinky s vaší oblíbenou náplní nebo monogramem mohou být originálním dárkem, který vaše hosty potěší a jistě zaujme.

Passion Chocolate je jedna z mála rodinných čokoládoven v Praze, která vám ráda připraví produkt na míru, přesně tak jak si ho budete přát.

Vy i vaši hosté tak budete mít možnost vychutnat si kvalitní belgickou čokoládu, která pro vás bude připravena s láskou.

Pro více informací navštivte náš stánek č.82 v sále Leo.

Kontakt:

Vrchlabská 26, 197 00  Praha 9 – Kbely
Po – Pá 12:00-19:00, So 9:00-14:00

Tel. 777 808 722
www.passionchocolate.cz

Cukrárna DortyDomu s vlastní výrobou

Číslo stánku:

95

Nabídka:

Blíží se Váš svatební den D a hledáte někoho, kdo Vám splní Vaší představu a vyrobí naprosto originální a výjimečný svatební dort. Takový svatební dort, jaký jste si vysnila a který má být dominantou Vaší svatební tabule.

Ať se rozhodnete objednat svatební dort s předstihem, či na poslední chvíli, budeme se Vám rádi věnovat s návrhem, ochutnávkou i sladěním dortu v kterýkoli den i čas dle Vašich možností. Rádi Vám představíme naši práci a ty nejkrásnější svatební dorty, které pro Vás připravujeme více než 20 let a do kterých se promítají nejen moderní trendy, ale také tradice a zkušenosti našich cukrářů.

Neponechte tedy nic náhodě a svěřte nám realizaci Vašeho svatebního dortu, který připravíme s největší pečlivostí, exkluzivitou a z nejkvalitnějších surovin.

Kontakt:

www.dortydomu.cz

Sladké umění

…pro Vaší sladkou svatbu a sladké vzpomínky.

Číslo stánku:

110

Nabídka:

Svatební dorty na přání včetně projektu a ochutnávky, dezerty a minidezerty.

Vše pro Vás ráda zhotovím i ve verzích bez obsahu:

  • lepku
  • laktózy
  • vajec
  • jádrovin a dalších alergenů.

Kontakt:

Jarka Picky Tomšů
Tel.: 736 535 473
E-mail: sladke.umeni@gmail.com
www.sladke-umeni.cz

CupCakes Veronika

Číslo stánku

126

Nabídka:

Jedinečné a osobité dobroty pro Vaši svatbu. CupCakes, Cake Pops, Cookies, Sweet bar a jiné laskominy.

Kontakt:

CupCakes Veronika
www.cupcakesveronika.cz
tel.: 604640062

Pořadatel

Naši partneři

Mediální partneři